הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   אינטרקום אלחוטי לבניין או למשרד

   אינטרקום אלחוטי הוא המוצר החדש ביותר בתחום מערכות האינטרקום. האינטרקום האלחוטי מחובר למעשה לרשת האלחוטית של הבית לראוטר של הבית או המשרד , שמאפשרת למערכת להעביר נתונים באמצעות ה-Wifi .

   השימוש במערכות אלחוטיות או חיבור לראוטר הביתי או בלובי הקומטי עם קו רשת חוסך את הצורך בחיווט, ודורש למעשה רק מקור חשמל עבור הפאנל החיצוני של האינטרקום כמו 500X או X300 של רוזקום חיסרון המרכזי שלו הוא שרשת ה – Wifi מוגבלת בטווח שלה, ולכן – אם השער רחוק מעט מהבית, ייתכנו שיבושים והקליטה לא תהיה טובה.

   פתרון לבעיה, בבי-דיגיטל מערכות פתרו זאת או בחיבור קווי או בהתקנת סים.

   בידיגיטל מערכות מחברים כבל רשת לתוך הראוטר, אמנם הפתרון הזה מצריך חיווט ולכן פוגם באפשרות האלחוטית, אך הוא מונע בעיות קליטה ומאפשר חיבור תקין לאינטרנט ותפקוד תקין של מערכת האינטרקום אלחוטי.

   לאינטרקום אלחוטי עם סים או תקשורת אלחוטית מתקינים אפלקציה ואפשר לדבר או לפתוח דלת מכל מקום בעולם ברגע שמתקבלת קריאה באינטרקום אלחוטי היא מגיעה למסך בבית וגם לפלאפון הפרטי שלכם, כך שתוכלו לראות את האדם שנמצא מחוץ לבית, לשוחח איתו ואף לפתוח לו את הדלת. האפליקציה הזו טובה בעיקר להורים שהילדים שלהם לבד בבית בכך שהיא מאפשרת להם לפקח על כל מי שנמצא בקרבת הבית ומבקש להיכנס אליו.