הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   בית חכם עשה זאת בעצמך

   מאמרים, מחירים ועלויות בית חכם

   קדמת הטכנולוגיה בתחום החשמל החכם הביאה עמה שינוי במספר אלמנטים חשובים, אשר באמצעותם מערכות בית חכם מונגשות וזמינות יותר לכלל האוכלוסייה אשר משפצת או רוכשת דירה חדשה. ראשית, השינוי הגדול ביותר שחל והביא איתו תפנית משמעותית הוא היכולת להתקין מערכת חשמל חכם בבית קיים ללא צורך בשינויי תשתית ובצורה פשוטה מהירה ויעילה ניתן להפוך את ביתנו לחכם יותר גם כאשר חלק מהרכיבים ומהאביזרים החכמים ניתן להתקין בצורה עצמאית ופשוטה. שנית, חלה מהפכה בעלות הרכיבים והמערכות בית חכם אשר הפכו לזולות הרבה יותר וברות השגה מבחינת יכולת מימון כספית של מעמדים נמוכים יותר לעומת עשורים קודמים בהם החשמל החכם הונגש למעמד העליון בלבד.

   מערכת בית חכם WiFi – ללא צורך במרכזיית בית חכם

   מערכת בית חכם WiFi הינה מערכת המתוקנת על בסיס תשתית חשמל קיימת ואינה מצריכה שינויי תשתית מיוחדים, אלא מאפשרת ללקוח להתקין את המערכת בעצמו, להפעיל ולתכנת את האביזרים וההתקנים בצורה פשוטה וקלה. באמצעות טכנולגיית WiFi אלחוטית הלקוח יכול לחבר כל התקן של בית חכם בצורה פשוטה על ידי כניסה לאפליקציה והוספת המוצר תוך הכנסת סיסמא וחיבור מהיר שלו לשליטה באמצעות הטלפון שלך.

   באמצעות אפליקציית Homeetec ניתן להגדיר בית חכם בעצמך ,תוכלו לקבוע, לתזמן, לתעדף ולהגדיר בצורה עצמאית את האופן בו אתם רוצים לשלוט בביתכם, כל זאת על ידי אפליקציה פשוטה וידידותית וממשק קל לשימוש הן עבור מערכת IOS והן עבור מערכת Android. כמו כן, תוכלו לקבוע תזמונים אוטומטיים או לחילופים להגדיר לחצני תרחיש, שכאשר ברגע שנלחץ על הלחצן יתבצע תרחיש כמו למשל: התריסים החשמליים ירדו או שהתריס יעלה והתאורה בגינה תידלק. למשל:

   היום כמה זה קל להתקין מפסק לדוד חשמל (ההתקנה חייבת להתבצע באמצעות חשמלאי מוסמך להזמנת חשמלאי להתקנת מפסק מפסק דוד חשמלי – בי-דיגיטל בית חכם 054-2200896

   וכמה זה פשוט להגדיר את המפסק לאפליקציית הומיטק

   בית חכם בבי-דיגיטל ,שלבים לביצוע והתקנה עצמית

   כדי לבצע את התהליך בצורה פשוט ויעילה יש לבצע בדיקות והכנות לפי הסדר פעולות הבא:

   1. ביצוע מיפוי לצורך קבלת כתב כמויות.
   2. בניית תכנית עבודה המחולקת לתכולות עבודה: חלל ציבורי, חדרי שינה, קומה עליונה וכו'.
   3. הכנת קו אפס / ללא קו אפס במקומות הדרושים.
   4. קבלת הצעות מחיר הכוללות ליווי טכני ותמיכה מלאה להתקנת המערכת, לרבות תמיכה בשטח.

   נציגנו יעמדו לרשותך ויעזרו לך לקבל את מיטב הכלים והטיפים לתכנן ולבצע את פרויקט חשמל חכם של ביתך תוך השקעת משאבים בצורה יעילה וחסכונית.

   להזמנת ייעוץ ללא עלות

   בי-דיגיטל בית חכם 0542200896