הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   בית חכם

   בשנים האחרונות "הבית החכם" תפס תאוצה בישראל וכל הבונה בית חדש, עובר לדירה חדשה או מעוניין לחדש את דירתו הקיימת משדרגים את ביתם במערכת "בית חכם" המשדרגת את חייהם והופכת אתכם להרבה יותר נוחים וקלים בלחיצת כפתור אחת!

   המושג "בית חכם" – מה הוא בעצם?

   כשאנו מדברים על בית חכם אנו מדברים על מבנה בכל שליטה ממוחשבת בכל מערכות הבניין/הדירה.

   מדובר על מגוון של חיישנים, מפסקים, מפעילים מבוקרים, ברזים, תריסים, דוד, אזעקות, מצלמות ועוד שבסופו של דבר יוצרות בשיתוף פעולה מערכת שליטה אחת על כל הבית מרחוק.

   מאפשרת לבנות תכניות קבועות לסיטואציות שונות בחיי היומיום סגירת תריסים בערב ,או תרחיש יום לפתיחת תריסים והדלקה של הסלון מטבח. בתכניות אלה ניתן לשלב את כל רכיבי הבית החכם – מאור, מכשירי חשמל, חדרים שונים, תזמון מראש ואף תרחישים מורכבים – הכל כדי לענות באופן חכם על הצרכים שלכם.

   מודולריות

   פתרון בית חכם חייב לענות על הצרכים האישיים של המשפחה לאיכות חיים , יש אפשרות לבחור בדרך שמתאימה לכם ממפסקים בודדים או מכשירים בסיסיים בלבד ועד לקבלת שליטה מלאה על כלל המערכות בבית חיבור אזעקה,מצלמות ועוד..לבית החכם. תואם לכל סוגי המתגים והשקעים, לנו הפתרונות לתאימות של כל שקעים.

   בטיחות

   הוא בטוח, ומאובטח הודות לטכנולוגיה הייחודית שלנו, צריכת האנרגיה של הבית חכם של כלל המערכות שלנו נמוכה מאוד, מכיוון שחשמל נצרך רק בעת ביצוע הפעולה, ולא באופן שוטף. בחלק מהמערכות ישנה אופציה לנעילה של המפסקים שנועד שילדים קטנים לא ידליקו בטעות או חוסר תשומת לב, שנועד למנוע תפעול מקרי.

   מחיר שפוי

   בבי -דיגיטל משווקים מערכות בית חכם מתאימים לכל כיס במחיר שפוי ,החל מ-1,900 ש"ח לחמישה מפסקים ללא בקר. אם אתם לקראת שיפוץ מקיף של הבית אפשרי להחליף את המפסקים למפסק טאצ' מזכוכית להתקין מצלמות, לחבר אינטרקום שמצלצל לטלפון שלכם מבלי לקום מהכסא ולהפוך את הבית לבית חכם ונוח יותר, הפתרון החכם שלנו במחיר שפוי. חלקי או כל הבית ,אתם בוחרים לפי התקציב שלכם.

   חסכון באנרגיה בבי-דיגיטל

   מערכת החכמה של בי-דיגיטל מסייעת לכם לנהל את תיצרוכת האנרגיה של הבית שלכם ביעילות באופן המתחשב יותר בסביבה הודות ליכולת לתזמן את מכשירי החימום ואת התאורה, ניתן לקצץ משמעותית בעלויות החשמל. הגדרות מותאמות אישית בשילוב עם יכולת השליטה מרחוק מאפשרים לכבות מרחוק התקנים מגוונים ולמנוע בזבוז אנרגיה.

   באפלקציה של הבית החכם יש אפשרות על מדידת תצרוכת חשמל במידה ושוכחים לכבות את המזגן או את הדוד נותן התראה על הדלקה ומאפשר לכבות מרחוק אם אתם רוצים שהדוד מים חמים ידלק לקראת הבוקר יש אפשרות לתזמן עם טיימר דרך האפלקציה.