הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   דלתות ציר אוטומטיות לבניין

   הסיבות החשובות ביותר בהתקנת דלתות נפתחות?

   אין ספק שפתיחה אוטומטית על ידי זיהוי אדם המתקרב אל הדלת ומונעת מאותו אדם לעשות פעולה כלשהי הינה נוחה יותר אלגנטית יותר וכמובן אם הגעת עם ציוד וידיך עמוסות בטח ובטח שפתיחה אוטומטית היא הפתרון הטוב ביותר.

   הנגשת הכניסה למבנים בניני מגורים ועסקים לכולם האפשרות להיכנס ללא עזרה כלשהי לכל מבנה מאוד חשובה בפרט במקומות ציבוריים בהם מגיעים גם אנשים מבוגרים נכים ואנשים המתקשים בפתיחת דלתות ,התקנת דלת ציר אוטומטית בבי-דיגיטל אחד מהדברים שהאיץ התקנת דלתות אוטומטיות לבניין משותף או למבנה תעשייה הוא החוק להנגשה שנכנס בשנת 2018 ומחייב בעלי מבני ציבור.

   במספר פעולות שמקלים על אוכלוסיות מסוימות להיכנס ואחד הפעולות הנדרשות בחוק ההנגשה הינו בכניסה למבנה כזה חובה שתהיה דלת ציר אוטומטית לבניין.

   חסכון ניכר באנרגיה המושקעת בחימום או קירור המבנה .פתח מבנה או אולם הנשאר פתוח זמן רב מהווה פקטור משמעותי ביכולת של מערכות המיזוג לפגיעה בעבודתם לכן תמיד מומלץ להתקין דלת אוטומטית לבניין המשמשת כמעין וילון או חוצץ לטמפרטורה החיצונית לא מעט מקרים אנו ממליצים להוסיף מסך אויר מעל הדלת בכדי להשלים את התמונה.

   לא מעט דובר על מקרים בהם ידית הדלת הינו המקום המזוהם ביותר מבחינה בקטריאלית.

   עשרות או מאות אנשים הנוגעים בדלת ומשאירים את חותמם על ידית הדלת יכולים להוות גורם להעברת חיידקיים מאדם לאדם, לכן במרבית בתי החולים בהם יש ריכוז גבוה של אנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת וריכוז גבוהה של אנשים עם חיידקים שונים מותקנים דלתות אוטומטית לבניין ובטח שבטח בכניסה לחדרי ניתוח וחדרים מבודדים.

   מניעת רעש או הקטנת הרעש בסביבה הומה.

   דלת אוטומטית לבניין הנפתחת רק כאשר יש כניסת אנשים תקטין את פרקי הזמן בהם רעש חודר מבחוץ על ידי סגירה אוטומטית לאחר מעבר אנשים.

   להזמנת יועץ תתקשרו לבי-דיגיטל פתרונות טכנולוגים ולמצוא את הדלת המתאימה ביותר לפתח העסק או המבנה.

   054-2200896 ניסים