הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   התקנת קודנים לדלתות כניסה למשרד

   התקנת קודנים לדלתות כניסה למשרד – כל מה שצריך לדעת

   התקנת אינטרקום או התקנת קודן למשרד לדלת כניסה ושערים חיצוניים לבית או לעסק ישירות.

   חברת בי-דיגיטל מתמחים בהתקנת קודן למשרד או לבתים פרטיים לאינטרקום וקודנים ביומטרי או הפעלה דרך אפלקציה אנו מבצעים התקנת אינטרקום לבתים, עסקים, ביניינים.

   התקנה ומכירה של מערכות אינטרקום, אינטרקום wifi, אינטרקום עם מצלמה, קודנים ובקרי כניסה.

   אינטרקום לבתים פרטיים,לבניינים משותפים , אינטרקום למשרדים.

   קודן לדלת הוא מוצר שכל אחד צריך לבית, לבניין או למשרד. קודן לדלת מאפשר תחושת ביטחון מירבית, כאשר אתם יודעים שרק בני המשפחה או מכרים יכולים להיכנס לביתכם, ובמקרה של משרד שרק אנשים מוסמכים יכולים להיכנס לחלל המשרד. כאשר אין קודן לדלת, כל אדם מהרחוב בעצם יכול להכנס לבית או למשרד, בין אם זה פורץ או אדם זר. קודן לדלת מאפשר לנו בקרה על כל מי שנכנס וביטחון שרק אנשים מורשים יכולים להיכנס.

   יש סוגים שונים של קודנים לדלת – קודן לדלת עם פעמון, עם אינטרקום, עם קורא תגים, עם טביעת אצבע, קודן לדלת עם מצלמה וקודנים עם זיהוי פנים .

   התקנת קודן לדלת חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך, אשר יש לו ידע וניסיון בהתקנת קודנים לדלת. עדיף כמובן לרכוש קודן לדלת אשר כולל שירותי התקנת קודן לדלת באופן מקצועי. התקנת קודן לדלת חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע.

   התקנת קודן לדלת כניסה 054-2200896

    

   קודן לדלת כולל התקנה

   קודן לדלת הינו אמצעי הגנה מעולה במקרים רבים, כאשר כמעט בכל דלת בישראל ניתן לבצע התקנת קודן, למעט במקרים בהם אין שום אפשרות לחיבור נקודת חשמל. הקודן יכול לשמש כרובד הגנה בדלת הכניסה הראשית, והוא גם יכול לשמש עבור דלת ספציפית של אחד החדרים במשרד, למשל חדר עם חומר רגיש. השוק רווי בקודנים שונים כאשר חשוב לקחת בחשבון שלא כל קודן דלת בו אנו נתקלים הינו קודן איכותי. קודן פשוט עשוי פלסטיק לרוב לא יעשה את העבודה, ולכן ישנה חשיבות לסוג הקודן ולדגם שאתם בוחרים. אם אתם לא יודעים איזה דגם של קודן לדלת כולל התקנה מומלץ עבורכם – הרי שכדאי לכם מאוד לקרוא את המאמר הבא.

   התקנת הקודן

   קודן לדלת כולל התקנה הינו תהליך לא מורכב, והוא מתבצע תוך כמה שעות (לרוב שלוש שעות) על ידי איש מקצוע מומחה בתחום. נדרשת הבנה גם כמובן במנעולים ודלתות, כמו גם הבנה ברמת החשמל וברמה הטכנית. בכדי להתקין קודן נדרש לחברו למקור חשמל ולבצע חיבורים נוספים. חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון להתקנת הקודן, כמו גם להתייעץ בנוגע לסוג הקודן המתאים למקרה שלכם. יש קודנים מבוססי מנגנון הקשת קוד, ויש קודנים מבוססי קריאת פס מגנטי או סריקת ברקוד, וניתן את אלו האחרונים למצוא בשנים האחרונות כנפוצים מאוד בחדרי כושר למשל. קודן לדלת מבוסס הקשת קוד עלול להיות פחות יעיל משום שאת הקוד ניתן להעביר לאנשים אחרים, ולכן מידת ההגנה פוחתת משמעותית במקרה כזה. גם בגני ילדים, מקומות עבודה ולמעשה במקומות רבים שהם פרטיים או עסקיים כדאי מאוד להתקין קודנים בדלתות.

   המחירים

   בכדי ליהנות מקודן לדלת כולל התקנה דרוש תקציב ממוצע של 1,000 שח עבור הקודן ועבור עבודת ההתקנה, כאשר חשוב לציין שהמחיר איננו אחיד והוא נגזרת של דגם הקודן שבחרתם, מורכבות העבודה החשמלית הנדרשת במקום עצמו, ופרמטרים נוספים. במקרים מסוימים נדרשת אפילו חציבה בקיר בכדי לחבר ולהסיט חוטי חשמל ובמקרים אחרים הדבר איננו נדרש. חשוב מאוד מעל הכל לבחור בחברה אמינה ממנה רוכשים את הקודן ובאיש מקצוע אמין ומנוסה להתקנה עצמה.