הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   חסכון באנרגיה – חיסכון בחשמל

   חסכון באנרגיה – חיסכון בחשמל

   מערכות בקרה לחסכון באנרגיה – מדוע צריך לחסוך באנרגיה?

   זיהום האוויר הינו הגורם המרכזי והמשמעותי בידול התחלואה והתמותה באוכלוסיות רגישות, לזיהום האוויר גם השפעה שלילית על הצמחי, החקלאות ואיכות המים שאנחנו שותים.

   אחד ממקורות זיהום האווירבישראל ובעולם היא פליטת גז CO2 על-ידי תחנות לייצור חשמל, מפעלי תעשייה, תחבורה ציבורית ושימוש ביתי ומסחרי.עליה בריכוז CO2 גורמת לעלית הטמפרטורה באטמוספרה, לשינויי אקלים ולהתחממות הגלובלית של כבוד הארץ.

   ההתחממות נגרמת כאשר גזים שונים קולטים חלק מאנרגיית השמש הפוגעת בכדור הארץ ובמקום שתוחזר לחלל כאנרגיית חום היא נשארת כלואה בשכבת האטמוספרה. כאשר האנרגיה הנפלטת פוחתת הטמפרטורה על פני כדור הארץ עולה והאטמוספרה העוטפת אותנו מתחממת, לתופעה זו קוראים 'אפקט החממה'.

   אפקט זה גורם לשינויים אקלימיים בעולם כולו ובעקבותיהם לתופעות אקולוגיות חמורות, בניהן התייבשות מקורות המים, פגיעה במערכות האקולוגיות וביצורים חים רבים, אירועי מזג אויר קיצוניים המתבטאים בסופות ושיטפונות הרסניים. המסת הקרחונים ועליית מפלס פני האוקיינוסים המאיימת להציף את ערי החוף בעולם.

   ניתן לצמצם משמעותית את פליטת גזי החממה, על די צמצום צריכת החשמל, חסכון באנרגיה וצמצום השימוש במשאבים.

   בי -דיגיטל בית חכם ,מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות משולבים לחסכון באנרגיה הכוללים, חיישני תנועה,מד טמפרטורה ולחות , מערכות שליטה ובקרה, תיזמון וכיבוי אוטומטי של התאורה והמזגנים , חיישני עשן ,חישני אש וגז .

   צוות היועצים שלנו ישמח לתת מענה לכול פרויקט משלב התכנון, דרך הביצוע ועד מסירתו והטמעתו לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

   לייעוץ ופגישה לחסכון מיידי בחשמל

   03-9417337 – בי-דיגיטל בית חכם

   מאמרים נוספים

   התקנת תקשורת אלחוטית WIFI בחניונים

   התקנת תקשורת אלחוטית WIFI בחניונים תכנון והתקנת תקשורת אלחוטית WIFI בחניונים לבתים משותפים לצורך תקשורת אינטרנט ושיחות Wi-Fi באזורים ללא קליטה סלולרית כולנו מכירים את זה, שאנחנו באמצע שיחה בטלפון השיחה מתנתקת אין קליטה ואנחנו מנותקים מהעולם, התקנת...
   המשיכו לקרוא >

   הפתרון המושלם - אינטרקום עבור בניין משותף

   בבנייני מגורים משותפים ישנו צורך באינטרקום, לדיירים עצמם ולאורחים. בניין ללא אינטרקום חשוף לפריצות והשחתה, כמו גם חשש למפגעים שונים. מערכת אינטרקום פותרת בצורה מעולה את המצבים הללו וחשוב מאוד גם לבחור במערכת אינטרקום לבניין...
   המשיכו לקרוא >

   כל ההמלצות שחובה להכיר על מערכות בית חכם

   בשביל להפוך את הבית שלכם לבית חכם, צריכים קודם כל להחליט שאתם מעוניינים לעבור את התהליך המדובר ולמעשה, להתחיל סוג של חיים חדשים, הרבה יותר קלילים ופשוטים. ישנם מערכות רבות של בית חכם שאפשר להתקין...
   המשיכו לקרוא >
   לכל המאמרים