הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   מהי תאורת גן חכמה?

   אנשים רבים נוטים לחשוב עליה כעל מכלול האורות המוצבים מעל הגינה. בפועל המונח חל על כל האורות החיצוניים מעל, בתוך ומסביב הבית שלך. תאורת גן משמשת לפונקציות שונות, והיא מביאה תועלות רבות ושונות לבית או לבית עסק. ישנם סוגים שונים של נורות גן ובעיצובים שונים, ובכתבה זו ארצה להראות לכם עד כמה רבה היא התועלת בהקמת מערכת תאורת גן בגינה שלכם, ועד כמה מספר אורות קטנים יכולים לעשות שינוי גדול בגינת הבית שלך.

   היתרונות המעשיים של תאורת גן

   באופן כללי לתאורת גן יש שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה היא מעשית: אורות גן, למרות שהם לא נועדו לכמויות גדולות של אור, יאירו את החצר שלך, כך שכל אחד שיסתובב בה ירגיש בטוח. אם ניסיתם אי פעם ללכת בשביל בחשיכה, קרוב לוודאי שאתם מודעים ויודעים איך זה יכול להיות מסוכן. כל שנדרש הוא צעד קטן אחד לא נכון, ואתם יכולים למעוד ולהיפצע. תאורת גן במיקומים אסטרטגיים בגינה גם תהיה יפה וגם תאיר את הדרך. בנוסף לכך, היבט הביטחון האישי מפני פריצות: לגנבים יהיה הרבה פחות רצון להתעסק עם הנכס שלך אם הם יודעים שהם יכולים להיראות בו בקלות.

   תאורת גן יכולה גם להרחיב את גודל שטח המחייה שלך. תחשוב כמה פעמים במהלך השנה רציתם להישאר בחוץ, ליהנות מהאווירה הנפלאה של הגינה, אך לעתים קרובות שעות החשיכה תפסו אתכם עוד לפני שהייתה לכם ההזדמנות לצאת החוצה. תאורת גן חיצונית יכול לאפשר לכם לשהות בגינה במשך כל שעות הערב. היא מאפשרת גם לארח בחוץ, נתון אשר מגדיל באופן משמעותי את שעות הבילוי האפשריות בגינה שלך.

   שימושים דקורטיביים עם תאורת גן

   לגופי תאורת גן יש גם שימושים לקישוט בלבד. אם אתם רוצים להדגיש אובייקט לייט , כגון פסל, מזרקה או חלון גדול, אתם יכולים להשתמש בתאורה מיוחדת כדי לגרום להם להיראות משמעותיים במיוחד לגבי עצים, שיחים ופרחים. זהו סוג של גופי תאורה הנקרא תאורת ספוטים, כאשר אחד הפופולאריים ביותר נקרא קאפרי, בשל המצחיה הבולטת ממנו וממקדת את אלומת האור באובייקט. קיימות טכניקות שונות בהן ניתן להשתמש כדי ליצור אפקטים דרמטיים של תאורה שיכולים לשנות את מראה הבית עד ללא הכר. אם אתם אוהבים לארח בחצר האחורית שלכם, אתם יכולים להאיר את פינות הישיבה שלכם בסרט לד כחול שיתן קומפוזיציה עם עץ הדק