הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   מוצרים חכמים לחדרי ישיבות Yealink

   בעידן בו אנו חיים מדינות העולם הפכו לכפר גלובלי, ועסקים טרנס-אטלנטיים מתקיימים על בסיס שוטף. מכאן שתשומת לב מיוחדת מושמת על תקשורת איכותית, רציפה, נטולת רעשי רקע, ריצוד תמונה או וידאו, חדה, בהירה וצלולה. תקשורת שכזו צריכה להיתמך בציוד תקשורת מתקדם, אשר ביכולתו להתגבר על הקשיים בתקשורת מבלי שאחד הצדדים ישים לב שאלה קיימים בכלל. ציוד התקשורת בסינטל תקשורת מבטיח לך את אלה ועוד, תוכלו סוף סוף לשבת במשרד או על הספה בבית, ולקיים פגישות LIVE וירטואליות – בשלט רחוק מבלי לצאת מהבית. הדבר המהפכני כבר מביא לכך שיותר ויותר עסקים מעדיפים להחליף את הפגישות הפיזיות פנים מול פנים בפגישות וירטואליות הנתמכות בוידאו קונפרנס, החוסכות השקעה, זמן, משאבים ועלויות.

   מערכות התקשורת מספקות שידור ואודיו באיכות הגבוהה ביותר, ברזולוציה גבוהה, צלולה, חדה, ללא קיטועים תוך נטרול ומיסוך רעשי רקע ומניעת קיטועים ו/או קפיצות בקול או בוידאו.

   תוכלו להצטייד במרכזיות, מערכות וידאו קונפרנס, אודיו קונפרנס, טלפוני IP, מערכות ראש, מצלמות אבטחה, מצלמות רשת, מתגים/סוויצ’ים, מערכות אינטרקום, נקודות גישה ומערכות הקלטה.

   חידוש נוסף בבי-דיגיטל מסך אינטראקטיבי המחליף את הוויטבורד ומתאים לכיתות, מכללות, אוניברסיטאות, חדרי ישיבות, אולמות, חדרי הרצאות ועוד. המסך האינטראקטיבי, או ה-Interactive Screen מבית MaxHub כולל יכולות מדהימות, פונקציונליות גמישה ונוחה ובאופן כללי זה המוצר הבא שהופך לכלי בסיסי בכל ארגון.