הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   מערכת הבית החכם של Fibaro

   המותג המוביל בתחום המערכות לבתים חכמים – FIBARO

   בי-דיגיטל מערכות בית חכם מתקינה ומוכרת מערכות פיבארו התקני ZWAVE גלאי תנועה ומפסקים חכמים ZWAVE ,אנו מספקים פתרונות אוטומטיים לניהול בתים, מלונות ועסקים חכמים, חברת בי-דיגיטל מספקת פתרונות לאוטומציה ביתית למגזר העסקי והפרטי.

   מערכת הבית החכם של החברה .המערכת של FIBARO היא חכמה, אלחוטית ואוטומטית ומאפשרת חיבור כל המכשירים הביתיים לרשת אחת, מנוהלת על ידי בקר יחיד של FIBARO,בקרlite Home Center או הבקר היותר רציני -Home Center 2 מערכת בית חכם יכולה לחסוך עד 30% חסכון בחשבון החשמל.

   מוצר ליבת הבית החכם של FIBARO הוא ה-Home Center 2 – בקר בית חכם ומרכזי, האוסף מידע מן המכשירים בבית, דוגמת גלאים ועוזרים קוליים, ומקשר אותם אחד לשני ברמת אבטחה גבוהה.

   בנוסף משווקת החברה מוצרים כגון: גלאי תנועה; גלאי דלת/חלון, מפסקים לשליטה על מתגים, תאורה, דוד שמש, מזגנים ותריסים, גלאי עשן, גלאי הצפה, ועוד.

   המערכת יכולה לבצע באופן אוטומטי פעולות הדלקה, כיבוי ופעולות נוספות לתפעול תאורה, מיזוג אויר, דוד, תריסים, גלאי תנועה או עשן או כל מכשיר חשמלי אחר, באמצעות תרחישים מבוססי זמן, תנאי מזג האוויר, זמני זריחה/שקיעה מקומיים או על פי פקודות קוליות.המאפיינים העיקריים של הפתרונות הם: 100% תקשורת אלחוטית, מודולריות, עיצוב יוצא דופן ומגוון מוצרים המקושרים האחד לשני.הבית החכם של FIBARO מציע מערכת פתוחה, היכולה לעבוד עם התקנים חכמים שכבר נמצאים בבית.

   בנוסף, המערכת ערוכה לעבודה עם עוזרים קוליים, דוגמת Amazon Alexa, Google Assistant ו-Siri של אפל.

   להזמנת יועץ לבית חכם 054-2200896 ניסים www.be-digital.co.il

   הקליקו כעת למידע נוסף אודות מקררים למעדניות