הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בונה או משפץ?
  קבל הצעת מחיר אטרקטיבית
   תקנון

   תקנון החברה

    

   הרשמתך כקונה באתר, או ביצוע הזמנה טלפונית על ידך, ממוצרי האתר, מעידה על הסכמתך לכל הנאמר בו. 

   תקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים כאחד. 

    

   רשאים לקנות באתר, או להזמין בטלפון ממוצרי האתר, כל אדם או תאגיד אשר ברשותם כרטיס אשראי בעל תוקף, הניתן לסליקה ע"י חברות האשראי בארץ. 

   המוצרים המוצגים באתר מלווים בתמונות להמחשה בלבד. 

    

   זמן אספקה: 

   זמני האספקה של המוצרים הנרכשים באתר, ייעשה בהתאם למצוין בתיאור פרטי המוצר. זמן האספקה מחושב מרגע קבלת אישור תשלום על המוצר. 

    

   אחריות למוצרי בית חכם : 

   אחריות למוצרי בית חכם  אשר נרכשו באתר תינתן אחריות בהתאם למצוין ליד המוצר. כל זאת רק במידה שההתקנה נעשתה ע"י חשמלאי מוסמך ולפי הוראות יצרן , נעשה שימוש סביר בהתאם להוראות היצרן והוא לא ניזוק. 

    

   פריט שהתגלתה בו בעיה במהלך תקופת האחריות, יישלח ע"י הלקוח לחברה בדואר רשום בלבד, הפריט המוחלף או המתוקן ישלח ללקוח בתוך 7 ימי עבודה מיום קבלת הפריט התקול במשרדי החברה. הפריט המוחלף / מתוקן יישלח ללקוח ללא חיוב של הלקוח בדמי משלוח. 

    

   החזרת מוצרי מוצרי בית חכם  מכל סיבה היא אפשרית תוך 14 יום מיום הקניה וזאת רק במידה שאריזת המוצר לא נפתחה ולא נפגמה. דמי המשלוח יחולו על הלקוח. 

   על הלקוח לוודא, לפני פתיחת האריזה, כי המוצר תואם את הזמנתו, ומתאים לתוכנית החשמל  שברשותו. לא יוחלף מוצר שאריזתו נפתחה או נפגמה. 

    

   התשלום עבור הקניה יבוצע דרך האתר בלבד  מתוך רצון לשמור על אבטחה מירבית של פרטי האשראי של לקוחותינו. 

   במקרים מסוימים, נבקש מבעל כרטיס האשראי להיות נוכח בעת מסירת המשלוח, להציג את תעודת הזהות שלו ולחתום על שובר כרטיס האשראי. 

    

   משלוח ההזמנה ללקוח ייעשה, על פי בחירת הלקוח, באחת מהדרכים הבאות: 

   •   ע"י שליח של חברת "בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת "  או של חברת שליחויות אחרת. 
   •   באמצעות משלוח בדואר רשום. 
   •   באמצעות איסוף לקוח מחנות האתר: כתובתנו רחוב האלוף דוד 17 ראשון לציון  0542200896.

   ללקוח אשר לא היה בביתו בעת שהגיע השליח, תושאר הודעה על הדלת ובה מספר טלפון לתיאום משלוח נוסף, על חשבון הלקוח. 

   ללקוח אשר בחר לקבל את המשלוח באמצעות דואר רשום, תושאר הודעה בתיבת הדואר שלו על דבר דואר רשום הממתין לו בסניף הדואר הקרוב. על הלקוח לסור לסניף הדואר על מנת לאסוף את החבילה. 

   אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לעמוד בזמני המשלוח המובטחים, אך לא נפצה לקוח אשר המשלוח אליו התאחר בגין אירוע שאינו בשליטתנו. 

    

   החזרות וביטולים:

   ניתן לבטל רכישה שבוצעה, בכתב בלבד,  בתוך פרק הזמן שמיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר. 

   אם המוצר התקבל לאחר הודעת הביטול – הלקוח יחזיר את המוצר למחסני החברה.

   בגין ביטול שבוצע עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגבי המוצר, יוחזר ללקוח מלוא הסכום ששולם עבור המוצר, ללא דמי ביטול כלשהם וזאת תוך 14 ימים מיום הודעת הביטול בכתב ובלבד שלא נפתחה אריזתו המקורית של המוצר.

   "ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

    

   הגנת פרטיות: 

   חברת בי-דיגיטל , שומרת בעדיפות עליונה את נושא אבטחת המידע וכן נושא הגנת הפרטיות לפי חוק מאגרי מידע. לפיכך, החברה מתחייבת לא להעביר לגורמי צד ג' את המידע ו/ או הפרטים הנצברים באתר. יחד עם זאת, ע"מ לשפר את ביצועי האתר והמסחר, החברה תעשה שימוש בנתונים לצרכיה הפנימיים בלבד. 

   יש לציין כי אתר של בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת, מאובטח עפ"י תקן PCI , ופרטי כרטיס האשראי לא נרשמים באתר ולא נשמרים ע"י החברה מעבר לביצוע העסקה. 

    

   תנאים נוספים:

   " בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת " שומרת על זכותה לשנות את תנאי השימוש מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי. תנאי שימוש מעודכנים יכנסו לתוקפם תוך 14 ימים מיום פרסומם באתר.

   " בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת " הזכות לקבוע את המוצרים והשירותים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.

   " בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת " שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

   " בי-דיגיטל בית חכם ותקשורת " רשאית לשנות את האתר, מבנהו, מראהו, תכניו, היקף השירותים הניתנים בו וכל דבר אחר, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי " דיגיטל הום " בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים לצד שלישי כלשהו. 

    

   סמכות שיפוט: במידה ויתגלו סכסוכים בין הצדדים באשר לתקנון זה או באשר להזמנת מוצרים מהאתר, מעניקים הצדדים בזאת סמכות שיפוט ייחודית לדון בהם לבית משפט השלום בעיר תל-אביב בלבד.